Oddělení šestinedělí

Kontakty

Inspekční pokoj porodnice+420 494 502 423

Vážení rodiče pacientů, informujeme Vás, že gynekologicko-porodnické oddělení bude od dne 22. 7. 2024 od 6:00 hod do dne 5. 8. 2024 do 7:00 hod UZAVŘENO z důvodu malování. Po dobu uzávěry je zastupujícím pracovištěm Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Náchod.

Doporučené návštěvní hodiny

Den Čas
Denně 07:00–19:00

Provozní doba

Nepřetržitá

Umístění

Nemocnice Rychnov nad Kněžnou
4. patro

Popis pracoviště

Kapacita oddělení je 14 lůžek. Jsou zde 1–2–3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Na všech pokojích je zajištěn 24 hodinový systém roaming in – společný pobyt dítěte s matkou.

Nabízíme možnost nadstandardního pokoje s vlastním sociálním zařízením, chladničkou, televizí, Hi-Fi systémem a možností výběru stravy. Umožňujeme možnost přítomnosti jedné dospělé osoby jako doprovodu při následné hospitalizaci. Maminky na nadstandardu mají možnost návštěv(1–2 osoby) přímo na pokoji po celý den.

Dále máme na oddělení jeden pooperační pokoj, kde jdou maminky po císařském řezu. Tento pokoj je vybaven monitorem pro zajištění intenzivní péče přímo po operaci. Součástí pokoje je také sprcha a WC. Maminky na tomto pokoji bývají dva dny po císařském řezu a i zde jim je dle přání zajištěn systém roaming in.

Rodičky jsou obvykle propuštěny třetí den po spontánním porodu a pátý den po císařském řezu.

Do porodnice doporučujeme vzít s sebou

  • pokud si nastávající maminka není jistá, jaké si vzít nejvhodnější věci s sebou do porodnice, může jí pomoci námi vytvořený seznam. Je dostupný v prenatálních poradnách,
  • k porodu si může nastávající maminka předem vyplnit anamnézu,
  • budete-li mít zájem, můžete si všechny souhlasy nutné k porodu stáhnout.

Personál

vrchní sestra

Ke stažení

PřílohaVelikost
PDF icon Informace pro maminky109.01 KB