Lůžkové oddělení gynekologie

Kontakty

Pracovna sester+420 494 502 407
Administrativní pracovnice+420 494 502 403

Vážení rodiče pacientů, informujeme Vás, že gynekologicko-porodnické oddělení bude od dne 22. 7. 2024 od 6:00 hod do dne 5. 8. 2024 do 7:00 hod UZAVŘENO z důvodu malování. Po dobu uzávěry je zastupujícím pracovištěm Gynekologicko-porodnické oddělení Nemocnice Náchod.

Děkujeme za pochopení.

Doporučené návštěvní hodiny

Den Čas
Denně 07:00–19:00

Provozní doba

Nepřetržitá

Počet lůžek

Počet lůžek 20

Umístění

Nemocnice Rychnov nad Kněžnou
3. patro

Popis pracoviště

Oddělení disponuje 2 – 3 lůžkovými pokoji převážně s vlastním sociálním zařízením, televizí a internetem.

Na přání jsou k dispozici také dva jednolůžkové nadstandardní pokoje s televizí, Hi-Fi systémem, lednicí, telefonem, internetem, vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem, možným výběrem stravy. Umožňujeme doprovod jedné dospělé osoby. Nadstandardní pokoj je možné si předem zamluvit, a to buď na gynekologické ambulanci, nebo přímo na oddělení gynekologie.

Dále jsou na oddělení 2 pooperační pokoje, kde jsou pacientky po operacích. Tyto pokoje jsou vybaveny monitory, které napomáhají k zajištění zvýšené intenzivní péče o pacientky po operacích a výkonech. V den operace na tomto pokoji neumožňujeme návštěvy, ale hned první pooperační den jsou operantky přemístěny na standardní, eventuálně na nadstandardní pokoj. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení.

Na oddělení je pacientkám k dispozici chladnička, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba.

Návštěvy pacientek jsou možné každý den neomezeně, ale vzhledem k provozu na oddělení doporučujeme spíše v odpoledních hodinách, a to přímo na pokoji.

Personál

vrchní sestra