Parkování v areálu naší náchodské nemocnice

Vážení pacienti/klienti, návštěvy,

v areálu naší náchodské nemocnice je možno parkovat na nově zrekonstruovaném parkovišti před ambulantním pavilonem, případně v novém parkovacím domě. Uplynulý měsíc ukázal, že kritická situace s parkováním by mohla být alespoň pro tuto chvíli vyřešená. Nezaznamenali jsme v poslední době, že by všechny parkovací plochy byly plně obsazeny. Proto můžeme přistoupit k rozvolnění úhrad za parkování. Z prvních 30 minut zdarma jsme udělali 60 min. Další hodinu jsme snížili z 30 Kč na 20 Kč. V odpoledních hodinách bude možné parkovat zcela zdarma (od 15:30), což by mohli uvítat zejména návštěvy. Naplňujeme tak naši základní myšlenku, že úhrada za parkování má sloužit k regulaci dlouhodobých stání a ne k zisku za provoz parkoviště. Cílem je, aby potřebný pacient u nemocnice vždy nějaké volné parkovací místo našel.

NÁVOD NA OBSLUHU POKLADNY

1) NAČTENÍ PARKOVACÍHO LÍSTKU

PŘILOŽÍTE PARKOVACÍ LÍSTEK ČÁROVÝM KÓDEM NAHORU zeleně blikající šipka – Označení č. 1

• NENÍ-LI TŘEBA PLATIT, VIDÍTE ZBÝVAJÍCÍ ČAS PRO VYJETÍ