Galerie novorozenců bude opět na webových stránkách

Oblastní nemocnice Náchod, a.s.

Na webové stránky Oblastní nemocnice Náchod se po měsíci opět vrací fotogalerie novorozenců.

„Fotogalerii jsme se spuštěním nových webových stránek odstranili z nabídky a to z důvodu sjednocení grafického i obsahového vzhledu s ostatními nemocnicemi královéhradeckého holdingu,“ vysvětluje vedoucí pro komunikaci a marketing Hana Voborníková. „Během ledna přišlo od maminek a jejich blízkých tolik žádostí a dotazů, kde naleznou fotogalerii, že jsme se rozhodli pro její opětovné zařazení. Jejich zájem nás velmi potěšil, proto od 2. 2. 2016 budou mít fotografie miminek své místo hned na úvodní stránce. Současně s náchodskou fotogalerií bude zveřejněna i galerie novorozenců rychnovské nemocnice,“ dodává Hana Voborníková.

Fotogalerie novorozenců z náchodské i rychnovské porodnice bude spuštěna od 2. 2. 2016 na úvodní stránce Oblastní nemocnice Náchod a bude rozdělena na dvě části, Nemocnice Náchod a Nemocnice Rychnov nad Kněžnou.

Poznámka:
1. února se v náchodské porodnici miminko nenarodilo. Fotografie novorozenců narozených 2. 2. 2016 budou uveřejněny 3. února 2016.
Porodnice v Rychnově nad Kněžnou je přechodně uzavřena z důvodu rekonstrukce.

Nemocnice Náchod - Horní areál

Porodní sály

Co budoucím maminkám můžeme nabídnout:

• seznámení s prostředím porodního sálu a oddělení šestinedělí

• 4 porodní sály...

Nemocnice Rychnov nad Kněžnou

Kapacita oddělení je 14 lůžek. Jsou zde 1–2–3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Na všech pokojích je zajištěn 24 hodinový...