V Broumově začínáme očkovat 22. března

Po dohodě s Krizovým štábem Královéhradeckého kraje a v souladu s krajskou strategií očkování zřizujeme v nemocnici v Broumově očkovací místo. Již nyní lze při registraci k očkování zvolit vybrané očkovací místo „Náchod – Oblastní nemocnice Náchod a.s. – nemocnice Broumov“. První rezervace bude možné provést pravděpodobně ve čtvrtek 18. 3. V příštím týdnu předpokládáme podání prvních 600 dávek. Měsíční kapacita očkovacího místa bude přibližně 5 000 podaných dávek. Očkovací místo se nachází v přízemí nemocnice, vstupujte hlavním vchodem. Pro invalidní pacienty je vstup možný výtahem ze zadního dvora od heliportu. Dodržujte, prosíme, čas rezervace, aby zbytečně nedocházelo k větší kumulaci pacientů.

Více informací a odkazy na registraci a rezervaci zde.