Očkovací centra Oblastní nemocnice Náchod a.s.

UPOZORNĚNÍ K OČKOVÁNÍ

Očkování je od 1. července přístupné lidem starším 12 let. Očkovacích látek máme v současné době dostatek. Očkujeme očkovací látkou Comirnaty od výrobce Pfizer & BioNTech. Od března 2022 očkujeme také vakcínou Novavax. Ta neslouží jako posilující dávka.

Očkovací centrum Náchod

• Očkovací centrum je umístěno ve 4. patře (zeleném) pavilonu K, vstup hlavním vchodem pavilonu K, trasa značena.
  • Od 18. 3. 2022 – Očkujeme pátky v době od 11 – 15:00.
  • DĚTI 5–15 let očkujeme v čase od 12:00 – 15:00. DĚTI 5 – 11 let pouze s REGISTRACÍ.
  • Pro invalidy bude vyčleněno parkoviště přímo před vstupem do pavilonu K. Další možnosti parkování jsou do 150 m, a to i na placeném parkovišti (pod vlajkami), které lze využít bezplatně, pokud parkoviště opustíte do 30 min od aplikace očkovací látky (15 min je nutné setrvat po aplikaci v očkovacím centru, 15 min je čas pro odjezd). Při výjezdu se prokážete kartičkou, kterou si odnesete od očkování.-.

Informace pro SAMOPLÁTCE: Od pondělí 15. 11. 2021 je možnost očkování pro samoplátce v souladu s provozní dobou pokladny, tedy od 11:00 do 12:00 a od 13:00 do 14:00. Samoplátce nejdříve uhradí v pokladně poplatek 300,–Kč a poté s potvrzením o platbě si dojde na očkování. Platba je možná hotově/platební kartou. Bez potvrzení o platbě nebude očkován.

Očkovací centrum Broumov
Informujeme Vás, že od 28. 2. 2022 bude z důvodu malého zájmu o očkování uzavřeno Očkovací centrum v nemocnici v Broumově. Očkovat se i nadále můžete v našem Očkovacím centru v Náchodě.

Očkovací centrum Rychnov nad Kněžnou

• Očkovací centrum je umístěno v areálu nemocnice Rychnov nad Kněžnou. Více informací naleznete zde.

Co s sebou

• K očkování si s sebou vezměte průkaz totožnosti a kartičku zdravotní pojišťovny.
  • Po očkování je třeba setrvat v očkovacím centru 15 min. Ti, co prodělali v minulosti alergickou reakci na očkování musí setrvat pod dohledem 30 min. Během tohoto času s Vámi provede náš pracovník objednání na termín druhé dávky.

Postup přihlášení

• Nejdříve je třeba zaregistrovat se do databáze zájemců o očkování.
  • Naše Očkovací centrum v návaznosti na dodávky vakcín vypíše v Centrálním rezervačním systému příslušný počet termínů a následně tento počet termínu zadá také do databáze zájemců o očkování. Systém na základě této informace pošle danému počtu osob s rezervací (v současné době v pořadí od nejstarších) zvací SMS s PIN2.
  • Po přijetí zvací SMS s PIN2 s oznámením o možnosti rezervace termínu pokračujte do Centrálního rezervačního systému.