Změna ve vedení neurologického oddělení

Více než 25 let ve funkci primáře, vznik iktového centra či získání statutu certifikovaného centra pro diagnostiku a léčbu bolestí hlavy. Primář náchodské neurologie, MUDr. Miroslav Škoda má na svém pracovním kontě celou řadu úspěchů. Neurologické oddělení se pod jeho vedením v posledním čtvrtstoletí posunulo na úroveň nejlepších pracovišť tohoto typu v kraji. Nyní by však MUDr. Škoda svou funkci primáře rád předal mladšímu kolegovi či kolegyni. Náchodská nemocnice proto na začátku měsíce září vypsala na tuto pozici výběrové řízení. Hlásit se mohou do konce září všichni zájemci, kteří splňují kritéria dle vypsaného výběrové řízení, včetně stávajících lékařů z náchodského neurologického oddělení. Vedení nemocnice předpokládá, že z přihlášených kandidátů během října vybere nového primáře, který se ujme funkce od ledna 2022.