Vánoční program pro seniory v Broumově i Jaroměři

Slavnostní atmosféru, zábavný program i radost ze společenství prožili v prosinci klienti oddělení lůžek následné péče v Broumově i LDN v Jaroměři

Vánoční besídka v jídelně broumovské nemocnice se uskutečnila 13. prosince pod patronátem Nadačního fondu HOSPITAL BROUMOV a města Broumov. Úvodem se rozezněla hudba, vystoupilo postupně 15 dětí ze ZUŠ Broumov, v závěru celý sbor. Připraveno bylo pásmo skladeb a písní, svým skvělým vystoupením děti ZUŠ Broumov navodily krásnou vánoční atmosféru. Pozdravit přítomné a popřát pěkný adventní čas přišli starosta Broumova Jaroslav Bitnar, prim. MUDr. Miroslav Švábl, za NF HOSPITAL BROUMOV Eva Blažková a Ida Jenková. V průběhu odpoledne došlo i na rozdávání vánočních přáníček, vytvořených dětmi z Mateřské školy Broumov, jablíček od firmy EDA a sprchových gelů, věnovaných městem Broumov. Výborné občerstvení a výzdobu včetně vánočního stromečku zajistila paní Irena Černá se svým kolektivem.

„Jsem velmi ráda, že jsme se sešli v tak hojném počtu, prožili spolu příjemné chvíle a s ohledem na velký potlesk přítomných věřím, že jsme je uspořádáním besídky, programem a dárečky potěšili“, dodala v závěru Eva Blažková, předsedkyně správní rady NF HOSPITAL BROUMOV. Klienti LDN v Jaroměři se před Vánoci sešli hned dvakrát. 9. prosince si program předvánočního setkání vzala na starost již tradičně místní ZUŠ F.A. Šporka, která si připravila vánoční koledy. O dva týdny později seniorům zpříjemnil adventní čas kouzelník Miloš Malý, který se specializuje na karetní magii. Triky s kartami doplnil o kouzla s provazy, tzv. "Ninja kruhy. Děkujeme za příjemné zpestření předvánočního času našim seniorům.

Lucie Chytilová, PR manažerka, Zdravotnický holding Královéhradec­kého kraje