Uvolněny rezervace na očkování pro seniory 80+

Očkovací centrum Nemocnice Náchod dnes otevřelo rezervační systém nejen zdravotníkům, ale také seniorům ve věku 80+. V současné době je možné na již připravené termíny využít náš rezervační systém a objednat se poměrně jednoduše, podobně jako probíhá objednávání na testování. V následujících dnech budeme nuceni přejít na celostátní rezervační systém, který je dostupný na této této adrese. Proto po naplnění stávajících termínů v našem rezervačním systému je třeba registrovat se právě tam.

Kapacita očkovacího centra bude uzpůsobena objemu dodávek vakcín. Pro leden máme zatím přislíbeno necelých 2500 dávek a pro únor 4000 dávek. Očkovací látka je od společností Pfizer a BioNTech, podává se ve dvou dávkách v rozmezí nejméně 21 dnů. Prosíme blízké našich seniorů, pomozte jim s řešením jejich očkování (objednání, doprava) a také s jejich rozhodnutím očkování podstoupit. Děkujeme!

Očkovací centrum se nachází v přízemí nového pavilonu K.

Více informací naleznete zde.