Studuj na zdrávce

Oblastní nemocnice Náchod, a.s.

Zbývají poslední dva týdny pro odevzdání přihlášek na střední školy. Máte již jasno u svých dětí, kam podají přihlášky? Jsou Vaše děti komunikativní a empatické? Víte, že to jsou klíčové vlastnosti dobrých zdravotních sester? Víte, že se jedná o velmi perspektivní povolání a praktické nebo všeobecné sestry nebudou mít v budoucnu problém se svým uplatněním?

Jsme největší nemocnicí zřizovanou Královéhradeckým krajem a dlouhodobě spolupracujeme se Střední zdravotnickou školou Náchod, jejíž studentky a studenti chodí do naší nemocnice nejen na odborné praxe, ale účastní se společně s námi osvětových i jiných akcí a velmi významně nám pomáhali za covidové pandemie. Více než dvě desítky našich zdravotníků se podílí na kvalitním vzdělávání budoucích praktických sester a ošetřovatelek. Za to vše jsme v závěru loňského roku získali ocenění FIRMA ŠKOLE – ŠKOLA FIRMĚ.

Budeme velmi rádi, pokud se rozhodnete pro studium na náchodské zdrávce a my Vás následně budeme vídat u nás v nemocnici. Přejeme Vašim dětem dobrou volbu budoucího zaměstnání a klid, rozvahu a úspěch u přijímacích zkoušek, ať už budou kamkoliv!

 https://www.zdravkanachod.cz/