Rozšiřujeme počet testovacích míst o Jaroměř a Broumov

S ohledem na nezlepšující se epidemickou situaci v okrese Náchod otevíráme v příštím týdnu dvě nová testovací místa – v Jaroměři a v Broumově, abychom zvýšili dostupnost testování na COVID-19.

Testovací místo v Jaroměři bude otevřeno zpočátku 2× týdně, a to v pondělí od 12:30 do 14:30 a ve čtvrtek od 12:30 do 16:00. Testovat se bude budově LDN v odběrové místnosti (v přízemí budovy A, vstup zpředu). Pro bližší informace volejte 491 847 324.

Testovací místo v Broumově bude otevřeno také 2× týdně, a to v úterý a čtvrtek vždy od 13:00 do 14:00. Vstup do testovací místnosti je ze dvora za budovou nemocnice. Místo bude označeno.
V obou místech jsme připraveni rozšířit čas testování podle zájmu veřejnosti.

Test je nutné rezervovat v našem rezervačním systému (Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Jaroměř, Broumov, Opočno).
Ve spolupráci s Armádou ČR a Krizovým štábem Královéhradeckého kraje připravujeme pro okres Náchod také působení mobilního testovacího týmu, který by působil v dalších větších městech okresu, ve kterých není k dispozici testovací místo.
Testování považujeme za jeden ze základních pilířů zvládnutí současné situace.