Proběhl první ročník projektu Anděl mezi zdravotníky

Oblastní nemocnice Náchod, a.s.

První ročník projektu, který si klade za cíl poděkovat zdravotníkům a zviditelnit jejich záslužnou práci, už zná své vítěze. Rok 2020 však kulturním událostem příliš nepřál a tak místo toho, aby vyhlášení Anděla mezi zdravotníky tleskalo plné náchodské divadlo, proběhlo finále pouze formou natáčení a za přísných hygienických podmínek.

Každý, kdo se natáčení finále 11. prosince zúčastnil, absolvoval u vchodu test na covid-19, roušky a desinfekce byly samozřejmostí. Pozvaní hosté seděli v sále po dvojicích a s dostatečných rozestupem od ostatních návštěvníků. Organizace projektu byla pod taktovkou Davida Novotného. Oblastní nemocnice Náchod dodala všechny ochranné prostředky a pomoc s testováním zajišťovala SOŠ sociální a zdravotnická EA Náchod, děkujeme! Soutěž zdravotníků vyhrála legenda pražské záchranky, záchranář František Ždichynec. Oblastní nemocnici Náchod, a. s., reprezentovala naše lékařka MUDr. Eva Hanková, která se umístila na krásném 4. místě.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci v této soutěží! V porotě zasedl také náš statutární ředitel RNDr. Bc. Jan Mach a ředitel náchodské zdravotnické školy Mgr. David Hanuš. Přenos z finálového večera se vysílal v pátek 18.12.2020 v 18:00 hodin. Na níže uvedených portálech můžete slavnostní večer sledovat i ze záznamu.

https://cnn.iprima.cz/…ndelem-15326 https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/1972067?… www.aplausin.cz www.florence.cz www.extra.cz