Otevíráme novou nutriční poradnu pro veřejnost!

• Trápí Vás nadváha, obezita nebo máte naopak problém s nízkou hmotností?
  • Léčíte se s vysokým krevním tlakem, onemocněním srdce, cukrovkou, vysokou hladinou cholesterolu, onemocněním ledvin, žaludku, střev nebo jiným onemocněním, u kterého je nutné dietní omezení?
  • Podstoupili jste operační výkon, po kterém musíte upravit svůj jídelníček?
  • Trpíte potravinovými alergiemi a potřebujete pomoct se sestavením jídelníčku?
  • Potřebujete poradit s výživou seniora či imobilního pacienta?
  • Jste těhotná či kojíte a potřebujete poradit se sestavením vhodného jídelníčku nebo potřebujete poradit s výživou dítěte?

Naše nutriční terapeutky Vám rády odborně poradí!

Objednat se můžete v pracovní dny na telefonním čísle 702 250 505 – Mgr. Michaela Cvejnová nebo na emailu cvejnova.michaela@nemocnicenachod.cz

Provedeme vstupní vyšetření, propočteme nutriční potřeby s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu, vypracujeme nutriční plán, sestavíme jídelníček s přihlédnutím na Vaše sociální, náboženské, ekonomické podmínky, vysvětlíme nutné úpravy ve stravování V případě, že máte doporučení od svého lékaře (poukaz na vyšetření), je poradenství plně hrazeno ze zdravotního pojištění.

Poradenství poskytujeme také samoplátcům. Cena vstupní konzultace 400 Kč, každá další konzultace 200 Kč.

PDF icon Nová poradna nutričního terapeuta 102.87 KB