Očkovací centrum Oblastní nemocnice Náchod a.s. - NEMOCNICE RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

OČKOVÁNÍ V RYCHNOVĚ NAD KNĚŽNOU

Očkování se přesunuje zpět do areálu nemocnice v Rychnově nad Kněžnou, Jiráskova 506, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, a to do dětské ambulance v přízení pavilonu F, budova DIGP.

Provoz očkovacího centra ČERVENEC A SRPEN 2023:

V měsících červenec a srpen budeme očkovat pouze po telefonické domluvě.

Pro objednání volejte na tel : 722 973 511

Co s sebou

• K očkování si s sebou vezměte průkaz totožnosti a kartičku zdravotní pojišťovny.

Postup přihlášení

• Nejdříve je třeba zaregistrovat se do databáze zájemců o očkování.
  • Naše Očkovací centrum v návaznosti na dodávky vakcín vypíše v Centrálním rezervačním systému příslušný počet termínů a následně tento počet termínu zadá také do databáze zájemců o očkování. Systém na základě této informace pošle danému počtu osob s rezervací (v současné době v pořadí od nejstarších) zvací SMS s PIN2.
  • Po přijetí zvací SMS s PIN2 s oznámením o možnosti rezervace termínu pokračujte do Centrálního rezervačního systému.

• Prosíme Vás o trpělivost, dodržujte pokyny personálu očkovacího centra.

• Potřebujeme Vaši pomoc. Společně to zvládneme.

V Rychnově nad Kněžnou bude očkovat mobilní očkovací tým. Více informací zde: https://1url.cz/sKIv1