Objednání na stanovení protilátek IgG SARS-CoV-2 pro samoplátce – rezervační systém

Oblastní nemocnice Náchod, a.s.
 1. Na odběr je vhodné se objednat nejdříve 3 týdny po prodělaném onemocnění nebo minimálně 14 dní po aplikaci druhé dávky očkování.
 2. Objednávku proveďte prostřednictvím webového formuláře, který naleznete zde: https://1url.cz/LKzH0. V případě, že nemáte možnost objednání přes webový formulář, objedná Vás naše pracovnice na tel. čísle 800 100 196 v době od pondělí do pátku od 7:00 do 14:00 hod.
 3. Dostavte se do Odběrové místnosti ve stanovený termín a čas – prosíme o přesné dodržování stanoveného času tak, aby nedocházelo k hromadění pacientů. Prokažte se osobním dokladem.
 4. Před odběrem bude provedena platba přímo na místě částkou 480,– Kč (preferujeme platbu platební kartou, je možné platit také v hotovosti).
 5. Výsledek Vám bude zaslán formou SMS zprávy do 24 hodin.

Postup pro zájemce o provedení testu na stanovení protilátek IgG SARS-CoV-2

 1. Je nutné rezervovat termín pro každou osobu samostatně (nelze zarezervovat jeden termín pro celou rodinu).
 2. V rezervačním formuláři je nutné pečlivě vyplnit požadované údaje, zejména je třeba dbát na správné vyplnění e-mailu a telefonního čísla.
 3. Na odběr je třeba přijet/přijít co nejpřesněji v rezervovaný čas (v opačném případě vznikají zbytečné fronty osob).
 4. Při odběru je nutné prokázat se kartičkou zdravotní pojišťovny.
 5. Provádí se odběrem žilní krve.
 6. Odběry provádíme u osob starších 10 let.
 7. Z důvodu zvýšení kapacity odběrového místa a zabránění kumulace většího počtu osob odesíláme informaci o výsledku testu prostřednictvím SMS na telefonní číslo zadané v rezervačním formuláři (cca do 24 hod. po odběru).
 8. Odběrové místo se nacházíPavilonu A, nemocnice Náchod – dolní areál, 3. podlaží. Dostanete se dolním vchodem přes čekárnu chirurgické ambulance nebo horním vstupem do Ambulantního pavilonu. Trasa je značena.