Objednání na stanovení protilátek IgG SARS-CoV-2 pro samoplátce – rezervační systém

1. Na odběr je vhodné se objednat nejdříve 3 týdny po prodělaném onemocnění nebo minimálně 14 dní po aplikaci druhé dávky očkování.
  2. Odběr je možné provést po předchozím telefonickém objednání na tel. čísle 800 100 196 od pondělí do pátku od 7.00 do 14.00 hod.
  3. Dostavte se do Odběrové místnosti ve stanovený termín a čas – prosíme o přesné dodržování stanoveného času tak, aby nedocházelo k hromadění pacientů. Prokažte se osobním dokladem.
  4. Před odběrem bude provedena platba přímo na místě částkou 505,– Kč (preferujeme platbu platební kartou, je možné platit také v hotovosti).
  5. Výsledek Vám bude zaslán formou SMS zprávy do 24 hodin.

Postup pro zájemce o provedení testu na stanovení protilátek IgG SARS-CoV-2

1. Je nutné rezervovat termín pro každou osobu samostatně (nelze zarezervovat jeden termín pro celou rodinu).
  2. V rezervačním formuláři je nutné pečlivě vyplnit požadované údaje, zejména je třeba dbát na správné vyplnění e-mailu a telefonního čísla.
  3. Na odběr je třeba přijet/přijít co nejpřesněji v rezervovaný čas (v opačném případě vznikají zbytečné fronty osob).
  4. Při odběru je nutné prokázat se kartičkou zdravotní pojišťovny.
  5. Provádí se odběrem žilní krve.
  6. Odběry provádíme u osob starších 10 let.
  7. Z důvodu zvýšení kapacity odběrového místa a zabránění kumulace většího počtu osob odesíláme informaci o výsledku testu prostřednictvím SMS na telefonní číslo zadané v rezervačním formuláři (cca do 24 hod. po odběru).
  8. Odběrové místo se nacházíPavilonu A, nemocnice Náchod – dolní areál, 2. podlaží. Dostanete se dolním vchodem přes čekárnu chirurgické ambulance nebo horním vstupem do Ambulantního pavilonu.

Nemocnice Jaroměř

V Jaroměři lze provést odběr krve na protilátky anti SARS- CoV-2, který se provádí na interní a diabetologické ambulanci v době pondělí, úterý a čtvrtek v čase 8:30 – 9:30. Při potížích s webovým formulářem objednání možné telefonicky na čísle 491847323 mezi 7.00 –15.30 Platba možná pouze v hotovosti, kartou platit nelze.
Objednání na odběry protilátek v Jaroměři se můžete zde

Poliklinika Opočno

V Opočně je možné se objednat k odběrům na stanovení protilátek IgG SARS-CoV-2. Pro platbu na místě je nutné si připravit přesnou hotovost na zaplacení (505 Kč včetně odběru za 1 test).
Objednat k odběrům na stanovení protilátek IgG SARS-CoV-2 v Opočně se můžete zde