Objednání na test COVID-19 - Informace jak postupovat

Dobrý den, vážení,

níže naleznete informace o systému objednávání na testy COVID-19 pro jednotlivá odběrová místa Náchod a Broumov.

Nemocnice Náchod

Dne 9.5.2023 ukončilo činnost odběrové centrum COVID 19 v Náchodě (stanoviště v budovy H).

Odběry na vyšetření metodou PCR i antigenními testy je i nadále možné provést, a to vždy po předchozí telefonické domluvě na č. 607 029 093 (linka v provozu pondělí – pátek 7.00 – 14.30)

Nemocnice Broumov

Odběry na PCR testy na Covid jsou v Broumově prováděny v Covid odběrové místnosti v suterénu nemocnice u laboratoře. Odběry se žádankou od lékaře jsou prováděny bez předchozí rezervace pouze v pracovní dny od 10:20 – 10:30 hod. Pro samoplátce je vyhrazen čas v pracovní dny od 8:00 – 8:10 hod po předchozí úhradě na recepci nemocnice Broumov.