Den zdraví s náchodskou nemocnicí

Srdečně Vás zveme na akci Den zdraví s náchodskou nemocnicí aneb Kroky pomáhají, která se uskuteční dne 30. 5. 2023 na Masarykově náměstí v Náchodě v čase od 9:00 do 15:00.

V tento den si připomeneme hned několik významných dnů, mezi kterými nebude chybět Emergency Day (zařadili jsme se mezi řadu nemocnic z celého světa, viz. https://emergencymedicine-day.org/activities ) nebo Světový den mrtvice.

Můžete se těšit na přednášky od našich primářů právě k těmto dvěma významným dnům. Příznaky cévní mozkové příhody Vám názorně předvede divadelní spolek F. A. Šubert Dobruška. Budete mít možnost nechat se zvážit od našich nutričních terapeutek, změřit si tlak, vyzkoušet si samovyšetření prsou a další zajímavé aktivity.

I v letošním roce budete mít možnost připevnit stužku, kterou obdržíte ve městě od studentek Střední zdravotnické školy Náchod, do makety kříže a nepřímo tak přispět na nákup ultrazvukového přístroje na urgentní příjem, jehož výstavba začne v naší nemocnici letos na podzim.

Za každou připnutou stužku obdržíme od našich dárců a sponzorů příspěvek. Trasa k této maketě povede po nových krásných zámeckých schodech. Výstupem k zámku tak uděláte nejen něco pro své zdraví, ale pomůžete dobré věci.

Budeme se na Vás moc těšit!