Důležitá informace - částečné stěhování pavilonu A

Z důvodu výstavby nového urgentního příjmu náchodské nemocnice je dočasně nutné uvolnit první dvě patra pavilonu A (kulatý ambulantní pavilon). Proto 14. prosince v cca 15:00 stěhujeme chirurgické, ortopedické a ORL ambulance a také ultrazvukové vyšetřovny. Pro snažší orientaci je pro vás připraven navigační systém, který vás spolehlivě dovede do nového umístění našich ambulancí. Modrá trasa Vás zavede do pavilonu K, kde bude nově fungovat registrace pro endoskopii, urologii, neurologii a anesteziologickou ambulanci. Červená trasa Vás zavede do pavilonu D k registraci pro urgentní příjem, chirurgii, ortopedii a ORL a zároveň je trasou na RTG, ultrazvuky, hematologii, onkologii a LPS. Imobilní pacienty lze vyložit přímo před pavilonem K nebo D. Prosíme o respektování zákazu vjezdu k pavilonům K a D, který platí pro všechny s výjimkou vozidel převážejících právě imobilní pacienty. Dále prosíme, abyste parkovali výhradně na místech k tomu určených. Děkujeme za pochopení.

Na nový urgentní přijem se můžeme těšit, pokud vše půjde podle plánu, v září příštího roku. Investorem je náš zřizovatel Královéhradecký kraj.