Albi předalo dárky klientům na oddělení sociálních lůžek v LDN Jaroměř

Oblastní nemocnice Náchod a. s. otevřela dne 24. 4. 2019 v Jaroměři novou stanici sociálních lůžek. Celkem sedmnáct jich tu slouží pacientům, jejichž zdravotní stav už sice nevyžaduje hospitalizaci, ale nejsou schopni se o sebe doma postarat a nemají ve svém okolí nikoho, kdo by péči zajistil.

Nedílnou součástí poskytování sociálních služeb je aktivizace seniorů. Aktivizačním činnostem věnujeme velkou pozornost. V rámci individuálního i skupinového programu aktivit rozvíjíme zručnost našich klientů, podporujeme jemnou motoriku a s tím souvisí udržení jejich psychických funkcí. Pro zajištění aktivit je důležité i vybavení oddělení.

K tomu nám pomáhají také dárci, kterých si velmi vážíme.

Společnost Albi Česká republika a. s. z Červeného Kostelce předala seniorům dárky v podobě omalovánek pro dospělé, pastelky, dřevěné stavebnice a další. Podobné dárky nám současně pomáhají zkvalitnit a zefektivnit péči o klienty v rámci ergoterapie i volnočasových aktivit.