Pavilon K

Dětské lůžkové oddělení

Den Čas Poznámka
Služba sester     +420 491 601 762     Větší děti
Pohotovost     +420 491 601 771      

Doporučené návštěvní hodiny

Den Čas
Denně 09:00–17:00

Počet lůžek

Na lůžkovém oddělení se nabízí rodičům společný pobyt s dětmi.

Pro větší děti jsou k disposici hračky, hry, knihy.

Součástí oddělení je mateřská škola, která je v provozu od pondělí do pátku v době od 14:00 h do 17:00 h.

Na oddělení dochází zdravotní klaun každé pondělí ve 14:00 h.

Nemocnice získala statut Baby-Friendly Hospital (nemocnice přátelsky nakloněná dětem), který je celosvětově udělován nemocnicím, jejichž dětská, resp. novorozenecká oddělení splní náročná kritéria, stanovená Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) na podporu kojení jako jedné z hlavních podmínek zdravého vývoje dítěte.

Kontaktní údaje

Provozní doba

Nepřetržitá

Jak se k nám dostanete
Detail pavilonu Pavilon K
Umístění:
7. patro
Recenze
S úctou a vděčností,  rodiče – Šárka a Jaroslav S.

Vážená paní ombudsmanko, rádi bychom touto cestou vyjádřili upřímné poděkování celému kolektivu Dětského lůžkového oddělení Oblastní nemocnice Náchod za profesionální a lidský přístup, který prokázali v sobotu navečer, kdy byla naše dcera ve vážném stavu přijata k hospitalizaci. Zejména bychom chtěli vyzdvihnout práci paní doktorky MUDr. Barbory Boorové a sester Marcely Misčukové, Adély Jenkové a zdravotního bratra Lukáše Saidla. Všichni přistupovali k naší dceři s empatií, klidem a vysokou mírou profesionality, což pro nás jako rodiče znamenalo velkou oporu v náročné situaci. Velmi si uvědomujeme, jak náročná a odpovědná je práce zdravotníků, a o to více si vážíme obětavosti, se kterou se zaměstnanci celého oddělení své profesi věnují a zaslouží si naše hluboké uznání a vděčnost. Děkujeme za skvělou péči, kterou jste naší dceři poskytli.

S úctou a vděčností, rodiče – Šárka a Jaroslav S.

Děkuji moc, Lucie V. a dcera Melissa M.

Dobrý den do náchodské nemocnice, moc bych chtěla pochválit přístup celého dětského oddělení při řešení problémů mojí dcery. Už dlouhou dobu jsme řešily problémy mojí dcery v gastro poradně v Pardubicích, až po přestupu k paní doktorce Štikové se začalo něco dít. Na gastroskopii jsme čekali neuvěřitelně krátkou dobu, protože věděla, že je dceři opravu zle. Při nástupu šlo vše tak rychle že jsem nechápala. Sestra od paní doktorky velmi milá a vše pečlivě zařídila. Opravdu si takového přístupu vážím a jsem ráda, že Vaši nemocnici máme tak blízko. Můžete prosím vyřídit moje velké díky?

Děkuji moc, Lucie V. a dcera Melissa M.