Otevíráme kurz: Péče o novorozence, kojení a základy resuscitace dítěte od 1. října 2021

Obsah kurzu je zaměřen na co nejlepší start dítěte do života.

Poskytnout dětem dobrý start do nového začátku jejich bytí je v dnešním uspěchaném světě důležitější než kdy dříve.

A proto pro Vás od 1. října otevíráme kurz: Péče o novorozence, kojení a základy resuscitace dítěte.

Kurzy provádějí zkušené dětské sestry s kurzem „Laktační poradce“

Obsahem kurzu je seznámení s důvody kojení, které neznamená pouze dát jídlo. Nedílnou součástí pohody malého miminka je dát pocit tepla, bezpečí a lásky rodiny. Nejlepší, co pro své dítko můžete udělat, je připravit se na péči o něj. A nedílnou součástí jsou včasné informace o kojení.

Kurz je primárně zaměřen na péči o novorozence, kojení a základy resuscitace v domácím prostředí

Místo konání:

Novorozenecké oddělení ONN a.s. NOVĚ v 6. patře, pavilon K
Telefon: +420 491 601 767
E-mail: novorozenci@nemocnicenachod.cz

Cena kurzu 400,–Kč (možnost platit hotově/platební kartou).

Termín konání kurzu bude stanoven vždy po dohodě se sestrou.

Budeme se těšit naviděnou.

Novorozenecké oddělení
nabízí příjemné, útulné a barevné prostředí maminkám a jejich rodinným příslušníkům. Disponuje 22 novorozeneckými...