Na onkologii začíná sloužit nový přístroj zakoupený z výtěžku akce Kroky pomáhají!

Účastnili jste se naší zářiové akce Kroky pomáhají? Děkujeme, mělo to smysl!

Za každého z Vás, resp. za každou stužku, kterou jste připíchli na naši stužkovou maketu umístěnou na náměstí TGM, darovali sponzoři peníze na zakoupení tohoto přístroje, který teď začíná sloužit na naši onkologii. Jedná se o přenosný ultrazvukový přístroj k zavádění žilních vstupů, který umožní bezpečné, spolehlivé a opakované podávání chemoterapie a jiných nitrožilních léků onkologicky nemocným pacientům.

„Je to pro nás velká pomoc!“ říkají unisono naše sestřičky. Je jasné, že velká pomoc pro zdravotníky je současně pomocí pro naše pacienty, pro které bude tato léčebná procedura šetrnější. Děkujeme našim sponzorům! Na letošní rok plánujeme další akce, které pomůžou v osvětě a konkrétně podpoří některá naše oddělení. Včas vás všechny pozveme!