Den boje proti rakovině v Náchodské nemocnici

Den boje proti rakovině se se letos koná ve středu 30. 9. 2020 oproti původně plánovanému termínu v květnu.

Vlivem okolností, kdy se primárně řešil COVID-19, se tento den musel přesunout.

A protože tento rok je velmi specifický tím, co se děje, byli organizátoři nuceni se tomuto přizpůsobit a požádali o pomoc naši nemocnici.

Byli jste zvyklí vídat usměvavé studenty v ulicích, kdy Vám za symbolických 20 Kč nabízeli kytičku Měsíčku lékařského.

Letos tomu bude jinak. Tuto kytičku pro Vás budou mít k dispozici naši kontroloři při vstupu do nemocnice.

V roce 2018 se prodalo 10 909 kusů, v roce 2019 se prodalo 12 244 kusů. Věříme, že se letos přiblížíme s Vaší pomocí minimálně k 13 tisícům.

Prosíme najděte si čas a zajděte k nám do nemocnice podpořit tento den. I v této době byste neměli zapomínat primárně na sebe a své okolí. Letos je barva stužky zelená. Tato barva je barvou přírody, rovnováhy, klidu a naděje.

Kytičky si budete moci zakoupit na 4 stanovištích – ambulantní pavilon (vchod k chirurgické ambulanci) v době od 7:00 – 14:30. Infocentrum II (vchod u Královéhradecké lékárny) od 8:00 – 13:00. Vchod do pavilonu D (RTG, ultrazvuk, onkologické oddělení) přístup z Nemocniční ulice od 7:00 – 15:00. Areál horní nemocnice (interní oddělení, pediatrické oddělení, gynekologicko-porodnické oddělení) od 7:00 – 15:00.

Předem Vám děkujeme za Váš čas. I když předpověď počasí nevypadá příznivě, věříme, že Vaše srdce budou zahřáta na tu správnou teplotu a přijdete podpořit tento významný den. Máte čas se podívat do peněženek a zajistit dostatečný zůstatek, popř. ho včas doplnit a vypravit se k nám.

Děkujeme, že pomáháte dál.