BROUMOVSKÁ NEMOCNICE OTEVÍRÁ AMBULANCI PRAKTICKÉHO LÉKAŘE

V prostorách Nemocnice Broumov se na konci března otevřela nová, plně vybavená ambulance praktického lékaře přijímající první pacienty. Provozovatelem této ambulance je Oblastní nemocnice Náchod, a.s., ordinujícím lékařem je MUDr. Ziad El Jamal, který v Broumově pracuje již několik let na interním oddělení. O možnost zaregistrování v nové ambulanci již požádaly desítky lidí. Nemocnice zde nabízí také pracovně lékařské služby pro místní firmy a podniky.

Nedostatek praktických lékařů na Broumovsku často vede k situaci, kdy lidé vyhledávají služby Nemocnice Broumov s potížemi, které spadají do kompetence praktického lékaře. Otevřením nové ambulance chce vedení Oblastní nemocnice Náchod tuto situaci řešit. Občanům Broumovska proto nabízí služby zkušeného lékaře v plně vybavené ambulanci s možností využití služeb biochemické laboratoře a bezprostřední dostupností rentgenového pracoviště přímo v areálu nemocnice.

MUDr. Ziad El Jamal je atestovaný lékař v oboru PL. Narodil se v Libanonu, vystudoval Lékařskou fakultu UK v Praze, po studiích působil v trutnovské a náchodské nemocnici.

V současné době pracuje na interních odděleních v Nemocnici v Broumově, pomáhá se službami i na interním oddělení v Náchodě a LDN v Jaroměři. MUDr. El Jamal mluví plynně česky a díky svým odborným zkušenostem může nyní obyvatelům Broumovska nabídnout kvalitní péči praktického lékaře.

Ordinační doba: každé úterý a čtvrtek 13 – 18 hodin

Umístění: ambulantní trakt v přízemí Broumovské nemocnice

Kontakt: 491 413 242 (objednávání pacientů)