Vyšlo nové číslo časopisu Vizitka!

Nové číslo časopisu Vizitka, který informuje o dění v nemocnicích Královéhradeckého kraje, právě vyšlo! Nové vydání je opět doslova nabité zajímavými rozhovory se zdravotníky z nemocnic Královéhradeckého kraje. Na prvních stránkách se dozvíte, co je v rámci zdravotnického holdingu nového a co se událo v našich nemocnicích. Následuje zajímavý rozhovor se ženou, která dlouhá léta šéfovala jičínské nemocnici a nyní své bohaté zkušenosti úročí na poli zastupitelstva Královéhradeckého kraje i v představenstvu Zdravotnického holdingu KHK. Přečtěte si, co by Ing. Dana Kracíková ve zdravotnictví ráda změnila. Zajímavý je také článek o bariatrických operacích v náchodské nemocnici s příběhem pacientky, které se díky zákroku podařilo snížit váhu o více než 60 kilogramů. Velký prostor jsme tentokrát věnovali našim mladým zdravotníkům. Zajímalo nás, jak vnímali své začátky v prvním zaměstnání a co jim usnadnilo cestu k vysněnému povolání. To a mnohem více se dočtete v tomto podzimním vydání, které najdete jako obvykle ve vašich nemocnicích, či ho můžete prolistovat zde, v elektronické podobě.

Přeji Vám všem příjemné čtení!

Lucie Chytilová

šéfredaktorka