Očkovací centrum Oblastní nemocnice Náchod a.s. - NEMOCNICE RYCHOV NAD KNĚŽNOU

OČKOVÁNÍ V RYCHNOVĚ NAD KNĚŽNOU

Očkování se přesunuje zpět do areálu nemocnice v Rychnově nad Kněžnou, Jiráskova 506, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, a to do dětské ambulance v přízení pavilonu F, budova DIGP.

Termíny očkování:

1. 11.2021 a 8. 11. 2021 – 8:00 – 16:00 pouze registrovaní

Každou středu 13:00 – 16:00 (v době od 14:00 – 16:00 i pro neregistrované na 1 dávku očkování)

Každý pátek 8:00 – 12:00 očkování pouze pro registrované

Telefonní spojení: 722 973 511

Co s sebou

• K očkování si s sebou vezměte průkaz totožnosti a kartičku zdravotní pojišťovny.

Postup přihlášení

• Nejdříve je třeba zaregistrovat se do databáze zájemců o očkování.
  • Naše Očkovací centrum v návaznosti na dodávky vakcín vypíše v Centrálním rezervačním systému příslušný počet termínů a následně tento počet termínu zadá také do databáze zájemců o očkování. Systém na základě této informace pošle danému počtu osob s rezervací (v současné době v pořadí od nejstarších) zvací SMS s PIN2.
  • Po přijetí zvací SMS s PIN2 s oznámením o možnosti rezervace termínu pokračujte do Centrálního rezervačního systému.

• Prosíme Vás o trpělivost, dodržujte pokyny personálu očkovacího centra.

• Potřebujeme Vaši pomoc. Společně to zvládneme.