Objednání na test COVID-19 - rezervační systém

Objednání na test COVID-19

Nemocnice Náchod

V případě, že Vám lékař nebo KHS vystavili elektronickou žádanku nebo jste samoplátce, přihlaste se k odběru na test COVID-19 ZDE

Odběry probíhají každý den vč. víkendů a svátků v době od 8:00 do 12:10 a následně od 12:45 do 14:30.

Nemocnice Rychnov nad Kněžnou

V případě, že Vám lékař nebo KHS vystavili elektronickou žádanku, přihlaste se k odběru na test COVID-19 ZDE

Pozn.: Rezervace nejsou určeny pro samoplátce.

Odběry probíhají každý den vč. víkendů a svátků v době od 8:00 do 11:00

Informace pro:

Pacienty indikované lékařem nebo KHS

1. Nepřihlašujte se k odběru předtím než Vám lékař nebo KHS vystaví elektronickou žádanku.
  2. Objednejte se prostřednictvím webového formuláře, který naleznete na výše uvedeném odkazu.
  3. V případě, že žádanku od Vašeho lékaře nebo KHS nenalezneme v systému, budeme Vás kontaktovat. Odběr nelze provést bez platné žádanky.
  4. Dostavte se ve stanovený termín a čas – prosíme o přesné dodržování stanoveného času tak, aby nedocházelo k hromadění pacientů. Prokažte se kartičkou zdravotní pojišťovny.
  5. Výsledek testování bude zaslán písemně žadateli (lékař nebo KHS) a Vám formou SMS zprávy do 48 hodin.

Samoplátce

1. Objednávku proveďte prostřednictvím webového formuláře, který naleznete na výše uvedeném odkazu. V objednávce uveďte, že se jedná o samoplátce.
  2. Dostavte se ve stanovený termín a čas – prosíme o přesné dodržování stanoveného času tak, aby nedocházelo k hromadění pacientů. Prokažte se osobním dokladem.
  3. Před odběrem bude provedena platba přímo na místě částkou 1956,–- Kč (možno platit v hotovosti nebo platební kartou).
  4. Výsledek Vám bude zaslán formou SMS zprávy do 48 hodin.
  5. V případě negativního výsledku budete mít písemné potvrzení a mezinárodní certifikát připraveno k vyzvednutí po obdržení SMS vždy po 13. hodině na recepci v ambulantním pavilonu po předložení dokladu totožnosti. Dostupnost mezinárodního certifikátu je možné si ověřit na telefonním čísle 491 601 111.
  6. V případě pozitivního výsledku Vám bude písemné potvrzení zasláno poštou.