Změna ordinačních hodin náchodské hematologické ambulance

Z důvodu nepřítomnosti MUDr. Martina Šumpíka jsou v době 13. 2. – 7. 3. 2017 upraveny ordinační hodiny hematologické ambulance.

Úterý – dopolední ordinační hodiny zrušeny, od 13:30 ambulance pouze pro objednané pacienty.
Ordinuje MUDr. L. Tichý, sestra přítomna od 12:30 hod.

Středa – ordinační hodiny zrušeny, od 7:00 hod. ambulance jen pro objednané pacienty na autologní odběry a infuze.
Ordinuje MUDr. A. Vymetálková, sestra přítomna od 6:30 – 14:30 hod.

Čtvrtek – ordinační hodiny od 7:00 – 14:00 hod. jen pro objednané pacienty (transfuze a infuze).
Ordinuje MUDr. L.Tichý a MUDr. A. Vymetálková, sestry přítomny od 6:30 do 14:30 hod.

V době nepřítomnosti sestry v ambulanci zvoňte prosím o patro níž u dveří s okýnkem. Jsou označeny cedulkou Pracoviště klinické hematologie a transfuzní služby a nacházejí se po levé straně za vchodem C (naproti ultrazvuku).

Na telefonní linku 491 601 415 se dovoláte pouze v době přítomnosti sestry v ambulanci.

Hana Voborníková
úsek pro komunikaci a marketing
tel. 491 601 612

Transfuzní oddělení v Náchodě bylo zřízeno v provizorních prostorách domova důchodců v areálu horní nemocnice v roce 1953. V této době bylo...