„Ženy ženám“ s Avon od 6. 9. do 30. 11. 2017

Oblastní nemocnice Náchod a.s. se již šestým rokem zapojila do celostátního projektu společnosti AVON Cosmetics „Ženy ženám“. Projekt je zaměřen na podporu prevence vyšetření prsu.

Tato akce je určena pro ženy, které ještě nemají nárok na bezplatné vyšetření nebo chtějí podstoupit vyšetření v kratším než dvouletém intervalu.
Preventivní vyšetření je v České republice hrazeno zdravotní pojišťovnou jednou za dva roky, a to ženám od 45 let.

Termín pro vyzvednutí poukázek: 6. 9. 2017; 25. 9. 2017; 2. 10. 2017; 9. 10. 2017; 16. 10. 2017

Místo: Poukázka od AVON je k vyzvednutí ve výše uvedených termínech v Ambulantním pavilonu u recepce Infocentra v náchodské nemocnici od 8.00 do 11.00 hod., kde je možné získat i další potřebné informace.

Celková cena vyšetření bez příspěvku: 1.314 Kč (včetně UZ)
Výše příspěvku: 200 Kč na mamografické vyšetření

Po předložení poukázky na poskytnutí příspěvku, pacientka doplatí zbytek ceny za provedené vyšetření podle aktuálního ceníku zdravotnického zařízení a platné legislativy v den vyšetření.

Umístění pracoviště pro vyšetření:
Oblastní nemocnice Náchod a.s, Areál dolní nemocnice
Radiologické oddělení, pavilon D
Telefon pro objednání : 491 601 375

Čekací doba na vyšetření: 3 – 4 týdny

Vyšetření se provádí na základě žádanky od praktického nebo gynekologického lékaře.

Mamografické vyšetření prsu se provádí pomocí ionizačního záření s užitím speciální techniky zobrazení tkání prsu. Častým výkonem je...