Srdečně vás zveme na Den zdraví, 30.5.2019 v Náchodě

Zdravotnický holding vás zve na Den zdraví s nemocnicemi Královéhradeckého kraje. Čekají vás zdravotní testy a měření od sestřiček z naší nemocnice, ukázky první pomoci a preventivní programy. Masarykovo náměstí v Náchodě, 30. května od 9–15 hodin. Programem vás provede Uršula Kluková. Přijďte si otestovat své zdraví – čeká vás měření krevního tlaku, orientační měření glykémie (nalačno) a saturace kyslíku v krvi. Preventivní program VOZP vás bude informovat o rakovině tlustého střeva a obdržíte domácí testy na okultní krvácení. Dozvíte se také o prevenci rakoviny prsu od organizace Mamma HELP nebo o rizicích cévní mozkové příhody. Studenti evangelické akademie ukáží zásady první pomoci a péči na výukových modelech (aplikace injekcí), řešení fingovaných zranění a zasoutěžíte si s nimi v první pomoci. Prohlédnout si můžete také záchranářskou techniku nebo si vyzkoušet správné mytí rukou. Představí se také Královéhradecká lékárna a Nadační fond pro podporu nemocnice v Náchodě. Akce se koná za podpory Královéhradeckého kraje, města Náchod, Nadačního fondu pro podporu nemocnice a Vojenské zdravotní pojišťovny.

PDF icon Plakát - program3.9 MB