Prvním náchodským miminkem je Alžbětka

V pondělí 8. ledna slavnostně přivítali zástupci města a nemocnice prvního náchodského občánka. Je jím malá Alžbětka Havlíčková, která vykoukla na svět 5.1.2018 v 10:30 s mírami 3 245 gramů a 49 cm. Za nemocnici jí hodně zdraví popřály předsedkyně představenstva ONN Ing. Ivana Urešová, MBA a náměstkyně ošetřovatelské péče Mgr. Markéta Vyhnanovská a podarovaly maminku květinou a miminko knihou Františka Hrubína Špalíček veršů a pohádek. Od představitelů města Náchod – starosty Jana Birkeho, místostarostky Ing. Pavly Maršíkové a místostarostů Miroslava Bráta a Ing. Jana Čtvrtečky pak rodiče obdrželi květinu a dárkový poukaz v hodnotě 3 000 Kč. Přejeme Alžbětce jen to nejlepší a hlavně pevné zdraví!