PŘESUN VŠEOBECNÉ INTERNÍ AMBULANCE DO DOLNÍHO AREÁLU ONN

Vážení pacienti a návštěvníci naší nemocnice, chceme Vás upozornit na změny v naší nemocnici. V pondělí 15. 1. 2024 ve 14:30 dojde k přesunu všeobecné interní ambulance z horního areálu do dolního, konkrétně do prostor urgentního příjmu v pavilonu D.

Od 14:30 tedy směřujte výhradně do všeobecné interní ambulance v dolním areálu nemocnice do prostorurgentního příjmu v pavilonu D. Trasa je značená orientačními cedulemi a také červenými puntíky na chodníku.

Od tohoto data je všeobecná interní ambulance k dispozici nepřetržitě 7 dní v týdnu pouze v dolním areálu.

Zároveň upozorňujeme, že v horním areálu nemocnice zůstávají: odborné interní poradny (kardiologická, nefrologická, endokrinologická, diabetologická), UZ vyšetření srdce, ergometrie, spirometrie a holtery.

Na spirometrii a holtery se, prosíme, nově objednávejte na čísle: +420 491 601 7­17 .

Děkujeme za pochopení.