Poděkování pro pana primáře rychnovské ortopedie Pavla Hrocha

Velice rádi plníme prosbu paní Bartošové a uveřejňujeme poděkování pro pana primáře rychnovské ortopedie Pavla Hrocha.

"Pane primáři, s celým Vašim vzorným operatérským týmem, přijměte naše velké a upřímné poděkování za skvěle odvedenou práci. V mém případě je to již třetí operace a můj bratr J. R. si u Vás před nedávnem odbyl premiéru. Další operaci má přislíbenu na říjen tohoto roku.
Tisíceré díky Vám všem, nevyjímaje personál celého oddělení, hodně úspěchů do další, tak záslužné práce – hodně zdraví Vám všem přeje Vaše vděčná pacientka Anna Bartošová s bratrem J. R.“

Děkujeme za slova uznání.
Hana Voborníková
Úsek pro komunikaci a marketing

Ortopedicko-traumatologické oddělení poskytuje specializovanou péči na poli diagnostiky a léčby ortopedických onemocnění a pacientů, kteří...