Oznámení o přechodném uzavření náchodské porodnice a pozvánka na Den otevřených dveří

Náchodská porodnice bude přechodně uzavřena z důvodu pravidelného malování od 21. 6. do 1. 7. 2017. Poslední příjem rodiček bude v úterý 20. 6. do 24.00 hodin. Otevření a opětovný příjem je plánován na sobotu 1. 7. 2017 od 6.00 hod.
Po dobu uzavření náchodské porodnice bude příjem budoucích maminek zastupovat porodnice v Rychnově nad Kněžnou, tel. 494 502 111.

Současně si dovolujeme pozvat budoucí maminky i zájemce z řad široké veřejnosti na Den otevřených dveří náchodské porodnice a novorozeneckého oddělení.

Dveře náchodské porodnice a novorozeneckého oddělení se otevřou v pátek 30. 6. 2017 od 9 do 14 hodin.

Pro budoucí maminky je připraven program, v jehož průběhu si mohou prohlédnout porodní sály, novorozenecký pokoj i nadstandardní pokoje. Od porodních asistentek a dětských sester mohou také získat informace o možných způsobech porodu.

Za asistence dětské sestry si všichni zájemci mohou na modelu vyzkoušet resuscitaci novorozence.

Těší se na Vás tým lékařů a sester porodnického a novorozeneckého oddělení

Informace:
info@nemocnicenachod.cz
tel. 491 601 750

Nemocnice Náchod - Horní areál

Porodnické oddělení prošlo v roce 2008 rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací. Bylo vytvořeno příjemné barevné prostředí, účelně vybavené...