Ohlédnutí za oslavou Mezinárodního dne seniorů v Oblastní nemocnic Náchod a.s.

Oblastní nemocnice Náchod a.s. se již tradičně připojila k oslavě Mezinárodního dne seniorů.

Pro pacienty na odděleních LDN a LNP v Jaroměři, Rychnově nad Kněžnou a v Broumově, si připravili hudební vystoupení žáci z místních základních uměleckých škol.
V Jaroměři vystoupil Flétnový soubor MUSICA PER LEGNI ZUŠ F. A. Šporka Jaroměř, pod vedením paní učitelky Martiny Zemkové, který překvapil naše pacienty nejen renesančními skladbičkami, ale děti pro osvěžení zazpívali i lidové a filmové písně.
Pacientům v broumovské nemocnici pak zpříjemnilo odpoledne vystoupení skupiny děvčat z pěveckého sboru ZUŠ Broumov pod vedením paní učitelky Romany Roškové.
Alespoň na chvíli mohli pacienti tímto způsobem zapomenout na své bolesti a trápení a zpestřili si čas, který musí trávit v nemocnici.