ARO a Interní oddělení náchodské nemocnice obhájilo certifikát

Nemocnice Náchod - Dolní areál

ARO a interní oddělení náchodské nemocnice mají za sebou úspěšnou supervizi v poskytování zdravotní péče dle konceptu Bazální stimulace na anesteziologicko-resuscitačním a interním oddělení. Podle slov jednatelky Institutu Bazální stimulace PhDr. Karolíny Friedelové byla obě oddělení perfektně připravena a supervize proběhla bez připomínek.

Oblastní nemocnice Náchod se tak řadí mezi necelou sedmdesátku pracovišť v ČR, která prošla odborným auditem a je oprávněna k implementaci konceptu Bazální stimulace do přímé péče na uvedených odděleních. Oddělení akutní lůžkové rehabilitace, dětské oddělení a LDN Jaroměř.

Certifikát „Pracoviště pracující s konceptem Bazální stimulace“ je garantován Mezinárodní asociací Bazální stimulace a jeho platnost je 5 let.